Seznamte se

Eliška detektiv

Rok vydání: 2023

Tentokrát se s Eliškou podíváme do Jizerských hor, kde na letním táboře společně s kamarádem Arnoštem řeší velký detektivní případ. Tak hurá za dobrodružstvím! !

Více o knize Koupit knihu

Eliška rebelka

Rok vydání: 2022

Včera ve škole Eliška dostala za úkol napsat slohovou práci na téma Můj domácí mazlíček. Jako jediná nenapsala ani řádku. Všichni ze třídy mají alespoň křečka, rybičky nebo tak něco. To se pak píšou slohovky! Maminka ale nechce o žádném zvířeti ani slyšet. Podaří se jí ji přesvědčit? Eliška si totiž hrozně moc přeje kočku. Nebo ještě raději psa!

Více o knize Koupit knihu

Eliška andílek

Rok vydání: 2021

Eliška vypadá jako andílek, žádný andílek ale není. Odvaha jí rozhodně nechybí. Co myslíte? Podaří se jí odhalit tajemství, které skrývá dům, do kterého se její rodina rozhodla přestěhovat?

Více o knize Koupit knihu

Tajemství rodiny M.

Rok vydání: 2022

Matylda, Maxmilián a Kryštof jsou sourozenci, kteří jednoho dne zjistí, že před nimi rodiče něco tají. A tak rozjedou pátrací akci. V jednu chvíli se ale všechno zvrtne a život celé rodiny se obrátí vzhůru nohama. Matylda se proto rozhodne běžet svůj životní závod a rodinu zachránit. Podaří se jí vyhrát?

Více o knize Koupit knihu

Hra o sen

Rok vydání: 2020

Deset třináctiletých, výjimečně nadaných dětí bylo vybráno do nové televizní soutěže Tajný mecenáš. Soutěž je podivná, nebezpečná a její pravidla se vymykají zdravému rozumu.
Teď už ale není cesty zpět.

Více o knize Koupit knihu

Viktor a případ zmizelého psa

Rok vydání: 2019

Kam se podělo to roztomilé štěně, které ještě včera cupovalo na kousky maminčinu kuchařku?
Viktor s Žofií rozjíždějí detektivní pátrání.

Více o knize Koupit knihu

Viktor a záhadná teta Bobina

Rok vydání: 2018

Myslíš si, že přátelství mezi starým člověkem a dítětem není možné?
Ale je. Viktor tě o tom přesvědčí!

Více o knize Koupit knihu